Normális, hogy Canon 600D kamerám LCD-kijelzőjébe bemegy a por? Vagy ez egyedi hiba lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapja vettem, nagyon vigyázok rá, és csak normál körülmények között használtam (nem pl. motocross versenyen, ahol egyfolytában száll a por).

Elég nagy porszemek, fogalmam sincs hol jutnak be, sehol nem látok rést. Gondolom a tisztításáért fizetnem kell, akkor is, ha garanciális. De ennyi pénzért, amibe a gép került, azért már elvárnám, hogy 3 hónap alatt még ne legyen ilyen gond vele.



2013. júl. 2. 12:01
 1/3 anonim válasza:
Ezt az én 600D-mnél is észrevettem, de ötletem sincs mi történhetett. Ha megtudsz bármit, kérlek írd ki ide, mert engem is idegesít. Köszi:)
2013. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még él a garancia ingyen kitisztítják.
2013. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mielőtt lejárt volna a garancia, elvittem a szervizbe. Szó nélkül vették át, és két hét múlva már mehettem is érte. Kitisztították. Nem zárt jól az LCD kijelző.

Szóval a garancia ideje alatt ingyen megcsinálják.

2013. dec. 2. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!