Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon CoolPix L810 Digitális...

Nikon CoolPix L810 Digitális fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Mi erről a fényképezőgépről a véleményetek és a tapasztalatotok? Megbántátok h megvettétek Vagy inkább másnak is ajánlanátok? Leírnátok róla mindent, amit tapasztaltatok? Előre is köszi

2013. máj. 24. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok még hasonló árban jó fényképzőgépet? Imádok fotózni, de csak tini vagyok, tehát nem tudom melyik a jó, ami elfogadható árkategóriában van. Szóval tudnátok segíteni?
2013. máj. 24. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Itt egy teszt róla. Igaz angolul van, de nagyon szépen összefoglalja a tudnivalókat erről a gépről. [link]

Én szívem szerint nem ajánlom. Mindenképpen bridge tipusú gépet szeretnél venni? Ha szeretsz fényképezni, akkor neked egy olyan gép kell amiben van legalább manuális beállítás lehetősége(záridő, blende beállítás....), hogy kibírd hozni a gépből, amit csak lehet. 54000 forint körül van az ára, ahogy látom. Csodát ebben az árkategóriában nem kell elvárni, de már ezért az összegért lehet venni jó kis kompaktokat, amiben ezek a beállítások megvannak. Nem írtad, hogy akus kell-e, vagy elemes, full hd videót tudjon-e rögzíteni stb.

Én Canon PowerShot SX230, 240, 260 közül választanék egyet, de hátha ajánlanak a többiek is majd valamit. Ezekkel eltudod sajátítani a fotózás alapjait.

2013. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát a bridge típusú fényképezők tetszenek, de nem muszáj olyannak lennie
2013. jún. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!