Fotósok! Nektek mi van a táskátokban?

Figyelt kérdés

Holnap veszem meg életem első tükrös gépét,ezért csak érdeklődök!

Amikre gondoltam: gép (Nikon D3100),objektív (Nikkor 18-105mm),mem.kártya tartó,használati utasítás (csak az elején,amíg belejövök),lenspen, papír,ceruza/toll,kártyaolvasó,töltő,HDMI kábel, A/V kábel,USB kábel.



2013. márc. 28. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok profi de nekem csak 8 elem a ,gép, kártya és laptop. (Az inkább mellette van)DE szerintem amit felsoroltál mind kelhet.
2013. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pótakku (géphez + vakuhoz), 2 kártya, sarkítószűrő és egy nájlonszatyor kitartó eső esetére :)


"kártyaolvasó,töltő,HDMI kábel, A/V kábel,USB kábel."

És ezt mindig magaddal akarod hurcolni? Minek? A töltő hurcolása helyett vegyél egy másik aksit.

2013. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fényképezőgépvázak, objektívek, vaku, LED-es állandófény, diffúzor, 16db tölthető ceruzaakkumulátor, memóriakártyák, akkumulátorok, kártyaolvasó, USB kábel, laptop, szűrők, lenspen, puha tiszta rongy, toll, füldugó (koncerteken kurv@hasznos), egy bontatlan csomag izolációs fólia (arany/ezüst), tőltők, papír zsebkendő, passok, vállpántok illetve a vállpántok rögzítői. Hirtelen ennyi jutott most eszembe. :)
2013. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én videós vagyok, de azért a cuccok között (szerintem) nincs sok különbség.:)

Azt írom ami most van a táskámban.:)

Canon 600D

SONY HDR-CX730E kamera

2 LED-es reflektor

HAMA mini állvány

2 objektív

Lencsevédő

2-2 akku a gépekhez, valamint kb. 15 elem a reflektorokhoz :D

A fotós hátizsákomban:

Egy Manfrotto állvány

Válltámasz

Mini dolly

RODE mikrofon

Kisméretű akkus TFT monitor

Nejlonzacsi és egy 1,5mx1,5m-es fólia nálam is van, valamint egy törlőkendő is.:)

De feladatja válogatja, hogy mi van a táskában.

2013. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"HDMI kábel, A/V kábel,USB kábel"


Ezt tök felesleges vinni, soha nem fogod használni, otthon sem, Legyen nálad kártyaolvasó és pótakku, töltő is csak utazáshoz kell.


Én a cucchoz választok táskát, van itthon három, az alap verzióban csak a gép egy obival, és még egy obi, vagy egy vaku van. Plusz kártyaolvasó, tartalék kártyák, elemek akkuk, szemüveg törlő, elemlámpa.


Ha munka van, akkor viszek nagyobb táskát, és két váz, meg 3-4 objektív, plusz vaku. Laptopot ritkán viszek.

2013. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Munkára (esküvőfotó):


2 db Canon fullframe váz

4 db objektív

2 db vaku

kb. 64 GB memóriakártya (különbözőek)

4 garnitúra AA akku

5 garnitúra lítium-ion (gép) akku

vakufeltét

törlőkendő(k)

2013. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Adapter007 ***** válasza:

Amit a munka megkövetel. Amilyen képet biztos készíteni akarok. Ha mindenre fel akarok készülni, mindent viszek. Csak rájöttem, hogy semmi értelme :)

Pót akksi, memóriakártya kártya mindig van nálam. A többit mindig mérlegelem, fene sem akar felesleges 10 kilókkal szaladgálni...

2013. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Canon Powershot SX20IS gép

4 tölthető AA akku

1 töltő

1 vagy 2 csomag pótelem, ha hosszabb távra megyek

Lenspen lencsetisztító

1 mikroszálas kendő

4-5 alkoholos szemüvegtisztító kendő

2 db 8 GB-os C4-es memóriakártya (Egy Maxcell és egy Kingstone)

1 db SanDisk 16 GB-os microSD, adapterrel

És a tokja.

Ha kell, van még egy állványom is. Éjszakai fotózásoknál ezt szinte mindig viszem.

2013. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

neke bridge gepem van de hatha tudok segiteni..:

GEP

vaku , elemek oszvisz 16 (4 megy a gepbe 4 a vakuba ..)SD kartyak... 2x 16 GB memoriakartya 1x 2GB 1x 1GB a roszabb napokra.. nalam is van kabel. de eddig meg oose hasznaltam... papirzsepi mindig jol jon egy Polar szuro egy UV ,allvany (nyaron szunyogriaszto) egy kisebb bicska + tisztitoszerek..:)

jah es ha hoszabb a fotozas valami elemozsia..;P

2013. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!