Canon Powershot SX150 IS?

Figyelt kérdés

igazából minden érdekelne erről a gépről, tapasztalatok, jó és rossz vélemények, milyen célra a legmegfelelőbb, mik az előnyei, hátrányai.

egy konkrét kérdésem lenne pluszba: van rajta manuális fókusz? a canon honlapja azt írja, hogy igen, de máshol azt olvastam, hogy nincs.

köszi!



2012. dec. 11. 15:43
 1/2 anonim válasza:

Nemrég kaptam, nekem így elsőre nagyon bejön.. Szép képeket lehet vele csinálni, bár még az ablaknál távolabb nem jutottam vele..

van rajta egy csomó kézi beálítás.. nem nagyon értek még hozzá, de ha arra gondolok, hogy a manuális fókusz az mi, akkor van..

2012. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :) közben én is kaptam egy ilyen kis gépecskét, tetszik nagyon, olyan, amilyen szerettem volna hogy legyen
2012. dec. 28. 02:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!