Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb fényképezőgép...

Melyik a legjobb fényképezőgép márka?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy pl amelyik tartós és ha leejtem nem törik darabokra ...de azt hallottam hogy a canon a legjobb de azt is mondták hogy a nicon....vagy olympus? Melyik a legjobb összességébe véve?

2012. ápr. 16. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

- legalább a kategóriát meghatározhattad volna (kompakt, tükrös...)!

- nem nicon, hanem Nikon!

- nem lehet kijelenteni egy márkát sem a legjobbnak, mert ez mindig az adott típustól függ.

- vannak átlagban jobb és gyengébb márkák, de egy jobb gyártónak is lehet rossz gépe.

- szubjektív a kérdés, én pl. a Hasselbladot preferálom. :D


Írd le mit szeretnél, és könnyebb lesz segíteni...

2012. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik a legjobb fényképezőgép márka?"

Ezen kár rugózni, nincs ilyen.

2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát egyesek a Nikonra, mások a Canon-ra esküsznek, ez a kettő a "vezető márka", de szerintem inkább a komolyabb, tükörreflexes gépeik jók. Nem úgy tűnik, hogy profi fényképésznek készülsz, úgyhogy ezek közül tényleg bármelyik digitális fényképezőgép megfelel. Nekem Nikonom van, bár nem ejtegetem le, meg nem kísérletezgetek vele ilyen téren, de nagyon jó kis fényképező.
2012. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Canon és Nikon. Egyik se jobb a másiknál.
2012. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok.... köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 17. 06:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Leica!
2012. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
A Sony a legjobb! :)
2012. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Sony ? Lehet hogy jön egy Nikon vagy egy Pentax és lealázza a te Sony gépedet. ha a top márkák közt válogatsz, akkor inkább azt nézd hogy mit tud, és ne csak azt hogy a legjobb márkaa legyen
2014. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!