Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Belteri figy. kamera. Gond az...

Belteri figy. kamera. Gond az Android tamogatas?

Figyelt kérdés

Lenyeg:


Androidot tamogato bizt. kamera. Laptop Xubuntu.


Kerdes: Valahogy ra"kotni" a jeleket, telefon helyett -> laptopon (is?) latni?


lenyeg, nem nyelvhiba, szolok! Segit. koszi!



ma 09:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam mennyi helyet foglal a kamera, mekkora mSD-t vegyek mert nincs. korul. mennyit foglal 1 nap egy ilyen kamera?
ma 13:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, hogy nem magyar vagy, csak tanulgatod a nyelvet! Rettentő, ahogyan fogalmazol.


86.6 x 85 x 117.7 mm a kamera mérete.


A honlap ezt írja:

Biztonságos tárolás: Helyileg akár 128 GB-ot tárol microSD kártyán, ami 384 óra (16 nap) felvételnek felel meg. (Laboratóriumi körülmények alapján) Ha nincs mozgás, akkor ez hónapokat is jelenthet. Az nem derül ki, milyen aktivitás mellett értendő a 384 óra. Nem rögzít megállás nélkül).

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
de tanulom, orvosit is akik ugyanigy irnak roviditeseket.
ma 16:59
 14/16 A kérdező kommentje:
most mondjatok hogy kreten vagyok, nem igazan foglalkoztat, de hol latjatok ti, 128gb meg 512gb, mert en se a leirasban, se a parameterekben, se az eredeti oldalon, se a kezikonyben ctrl+f-el sehol nem talaltam ilyet, hogy "biztonsagos 128gb" vagy valami meg honap. Mirol beszeltek? hol van ez?
ma 17:09
 15/16 anonim ***** válasza:

Itt az oldal

[link]

Rögtön a kép mellett

Biztonságos tárolás: Helyileg akár 128 GB-ot tárol microSD kártyán, ami 384 óra (16 nap) felvételnek felel meg. (Laboratóriumi körülmények alapján)


[link]

Itt a 3. oldalon


Introduction


Local microSD Storage – Store up to 512 GB of video on a microSD card.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

oke ugyanazt nyitottuk meg csak en angolul, az meg V3.20 verziot dobott be.


V1-nel mar latom.


En azt hittem valahol az alzan lattad, en meg kerestem mint hulye, aztan beirtam keresobe angolul bedobja az tp link oldalt [link]


de most mar meg van, csak nekem alapertelmezett minden angolul, kosz.

ma 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!