Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Térfigyelő kamerák. Na milyet?

Térfigyelő kamerák. Na milyet?

Figyelt kérdés
Családi házam folyamatos megfigyelésére milyen biztonsági kamerát ajánlanátok?
jún. 29. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Na, de milyet?
jún. 29. 00:04
 2/8 anonim válasza:
68%
Én Auchanban meg vettem a legolcosbbat
jún. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zzzoli ***** válasza:
88%

Ilyen esetben sok kérdés felmerül.

Fogsz-e neki kiépíteni vezetékes hálózatot, vagy wifin akarod elérni, forgatható és optikailag zoomolható kamerákat akarsz, vagy forgatható de csak digitálisan zoomolható is elég, vagy fix kamerát szerenél.

Ha fix kamerát szeretnél mekkora látószögekkel, esetleg állítható látószöggel, esetleg távolról állítható látószöggel?

Az elektromos betápja hogy lesz megoldva? Helyszínen lesz 230, vagy távtáplálással szeretnéd megoldani?

Rögzítést hová szeretnéd, felhőbe kamera saját szolgáltatójához, másik szolgáltatóhoz, SD kártyára, NAS-ra, rögzítőre?

Éjszaka mennyi a megvilágítás, milyenek legyenek az éjjellátási képességei?

Egyébként Dahua/Imou, Hikvision manapság magyarországon a legtöbbet eladott a pár ezer Ft-os kínaiak után.

jún. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha wifi kamerat veszel, szamits arra, hogy sok esemenynek csak a veget fogod latni, vagy semmit. Ugyanis kell par mp hogy beinduljon a felvetel, mikozben az esemeny mondjuk mar ki is szaladt a kepbol.

Plusz, a wifi kamerak egy, kb 5-7 ezer ft-os cuccal kikapcsolhatoak, es a betoro azt csinal, amit akar. A vezetekes kamerakat bonyolultabb kikapcsolni, foleg, ha meg egy kis napelemet is veszel hozza.

jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat!

Igazából nem a betörés ellen kellene leginkább, hanem vannak epuletrongaló fiatalok. Nem fix kamera kellene az biztos.

Van egy utcafronti rész, az a legrizikósabb. Hőszigetelt, nemesvakolt új falamat, ököllel beszakították 2 helyen, valamint a motoros alumínium redőnyt nem tudják békén hagyni. Azt is ütni kell ugye

Áramellátást is meg tudom oldani. A lényeg, hogy 2 napig tárolja a rögzített eseményt. Tehát a wifist keruljem? Milyen típus jöhet így szóba? Köszönöm a válaszokat!

jún. 29. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem TAPO van, teljesen jó. SD kártyára tud rögzíteni, teljesen jó.
jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zzzoli ***** válasza:

Egyébként jó az előttem említett TP-link is.

Az eseményeket ezek a rendszerek jóval több mint két napig tárolják. Ha SD kártyára rögzítesz akkor a kártya méretétől és rögzítések gyakoriságától függően egy 128 gigabájtos kártyára egy hónapnyi anyag is rámehet.

[link]

Ez itt egy forgatható példány, autó és ember felismerésselm SD kártya, wifi, infra+látható fényű lámpa, oda vissza hang.

Ennek a fix kistesója:

[link]

ezek bevált darabok, de az előttem szóló tapója is az, ugyanezeket tudja az is.

jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha az ifju rongalo odarohan a falhoz, racsap egyet hogy beszakadjon es elrohan. A wifi camera ebbol annyira fog rogziteni, hogy a tavolban valakinek elfut. Mert a wifi Kamera eloszor erzekeli hogy mozgas van, ez 2 mp. Aztan elindul a felvetel, ez megint 2 mp. Ha meg sotet is van, mire aktivalja magat ejszakai modba, addigra pont kiszaladt a kepbol.

A PoE kamera pedig allandoan el, de csak a mozgasokat orzi meg. Beallithatod, hogy a mozgas elott hány mp-t rogzitsen, es a vegen hány mp-ot hagyjon rá. Az enyem Reolink poe cam, es 15 mp elotte, 15 mp utana van megorizve. A 128 GB SD kartyan kb 32 napot oriz meg ugy, hogy napi 30-40, egyenkent 40mp-5 perces videok vannak. Utana automatikusan torli a regieket. Ki tudod iktatni, hogy x meretnel kisebb dolgokat pl kobor kutyat ne rogzitsen. Van szirena, ketiranyu hang, tokeletes ejszakai felvetelek. Beallithato, hogy a szirena automatikusan megszolaljon, ha X esemeny tortenik. Allitolag kompatibilis az okosotthon-cuccokkal is, Alexa es tarsai.

jún. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!