Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ahd kamerarendszer miért nem...

Ahd kamerarendszer miért nem rögzít folyamatosan? 2-3 percenként egy 30 másodperces részlet kimarad.

Figyelt kérdés

Rögzítő típusa : Hikvision DS-7104HUHI-K1

4 x 5 mp ahd Hikvision kamera van rá csatlakoztatva, csomagban vettem elvileg jól kéne működniük.

Először 5 mp felbontással 12 fps mellett csinálta, visszavettem 4 mp 8-10 fps-re, a hiba ugyanúgy fennáll.

Eleinte a substream felbontása ugyanakkora volt, mint a mainstreamé, azt is visszavettem 2 kamerán a legalacsonyabbra, másik 2kamerán közepesre, nem jó.


Bitráták azt hiszem 2048 kbps a folyamatos rögzítésé, 2048 az esemény, substream pedig 32 kbps ( ez a legalacsonyabb beállítás a substreamnek, a substream mégsem akadozott max felbontáson). ha túl nagy számot írnék be, azt írja, hogy az analóg csatorna maximális átviteli kapacitása 24576 kbps.

Hol lehet a hiba?

H264 vagy H265 ajánlott? Utóbbi van kiválasztva, azt hiszem valami + vagy pro is be van pipálva.



jún. 23. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A +-t ne használd, az a HikVision saját formátuma, sok dolog nem tudja jól lejátszani.


Hová írsz? Kártyára? Merevlemezre?


Biztosan be van állítva a folyamatos felvétel?

Van mintázat abban, hogy hány perc vagy MB után áll le a rögzítés?


Elsőre bufferelési hibának tűnik, tehát vagy nem tud elég gyorsan írni, vagy a hálózaton torlódnak a csomagok.

Bár ennek a bitráta csökkenésével el kellene múlnia.


Próbálj minden eszközt levenni és egyesével elkezdeni visszarakni őket amíg a hiba újra meg nem jelenik.

jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!