Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Helyek, ahol digitalizálni...

Helyek, ahol digitalizálni lehet nyomtatott képet?

Figyelt kérdés
Régi fotóimat szeretném digitalizálni. Hol van erre lehetőség?
2023. márc. 16. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

[link]

A google képszkennelő alkalmazásával otthon is meg tudod csinálni ha van egy viszonylag jó kamerával rendelkező telefonod.

2023. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Scann-elésnek hívják. Ahol nyomtatni lehet, ott általában lehet ezt is. Pl.: [link]


Ha sok a kép, akkor mondjuk lehet nem egy önkiszolgáló nyomdába kéne menned. Amit linkeltem, az alapvetően önkiszolgáló.

2023. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Morzsi007 ***** válasza:
41%
Vagy egy multi funkcionális nyomtatóval is lehet szkennelni képet.
2023. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 sok kép van. 1 azért kétlem, hogy a telefonom olyan minőségben megcsinálná. 3 nincs nyomtatóm.
2023. márc. 16. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

#1: többször próbáltam már jó minőségű kamerával, de nem működik olyan tökéletesen az alkalmazás. Jobban jártam, ha távolabbról lefotóztam nagy felbontásban, és levágtam a felesleges részeket.

Egyébként olyan helyen foglalkoznak ezzel, ahol nyomtatnak is (ahogy mondták előttem). Nyilván lesz ára is, de megcsinálják.

2023. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha postán elküldöd nekem, akkor én beszkennelem szuperjó minőségben, és visszapostázom, csak ez neked nem érné meg :D Ezért javasolt egy helyi nyomdát felkeresni.
2023. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

"kétlem, hogy a telefonom olyan minőségben megcsinálná"

Pedig jó telefonnal jobb minőségben lehet fotózni mint némelyik szkennerrel.


"nem működik olyan tökéletesen az alkalmazás"

Ezzel az appal több szögből több képet kell készíteni és abból rakja össze. Jó minőségben, becsillanésok, stb nélkül lehet vele szkennelni.


Mindegy, ha sok kép van, akkor tényleg macerás ezzel vacakkolni, vidd el egy fotólaborba.

Mivel még a megyét sem tudjuk merre laksz, így helyet sem tudunk ajánlani.

2023. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
#7: tudom hogy működik az app, de az én módszeremmel 10-ből 8-szor jobb képet sikerült készítenem, mint a Google Scan-nel.
2023. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek helyeket.
2023. márc. 16. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Biztos vagyok benne hogy a gugliban le lehet szűkíteni a keresést Budapestre.

Ha gondot okoz a google használata, szívesen vállalok számítástechnikai alapképzést.

2023. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!