Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen studióvakut ajánlotok...

Milyen studióvakut ajánlotok max 250.000 ft.-ért?

Figyelt kérdés
Akkumulátoros godoxot szeretnék, de nem tudom eldönteni 400 wattos is elég e, vagy nézzek 600, 800 wattosat.. Lehet buta kérdés de nem tudom, hogy elég lenne e nekem a 400 wattos.. Mivel jobb illetve kreatívabb egy magasabb watt számú studióvaku?

#vaku #Godox #Studiovaku
2022. márc. 30. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Az általad megadott elvárások, felhasználási terület, egyéb kritériumok alapján úgy tűnik, pont jó lesz az neked!
2022. márc. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Negyedmillióért tervezel stúdió felszerelés vásárolni, akkor azért illene is érteni hozzá... Szerintem előbb tájékozódj, hogy el tudd dönteni mire van szükséged. Látatlanban senki nem fogja neked megmondani, mert ha ez így működne, akkor mindenki ugyanazt vásárolná.
2022. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!