Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit jelent az elérésjelző...

Mit jelent az elérésjelző fény a Canon EOS 850D tükörreflexes fényképezőgépnél, miért világít és miért villog?

Figyelt kérdés
A használati útmutatót elolvastam már, de abban nem találtam róla információt. Talán elkerülte a figyelmemet.

#világítás #villogás #Elérésjelző fény
2022. febr. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

"Talán elkerülte a figyelmemet"

Ez nyilvánvaló. Benne van, keresés feldobja.

[link]

2022. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, első hozzászóló. Amikor rákattintok a linkre, beatölti nekem pdf formátumban a teljes, 790 oldalnyi használati útmutatót. Nem a formátummal van a probléma, hanem hogy nem találom meg azt rövid idő alatt, amit éppen tudni szeretnék.
2022. febr. 10. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Azért írtam, hogy keress benne. Akkor 5 sec.
2022. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben keresek. Már kb. 50 perce, de még nincs meg. Folytatom a keresést.
2022. febr. 10. 22:14
 5/8 Mojjo ***** válasza:
57%
@4: Azt tudtad, hogy ha számítógépen/telefonon olvasol valamit, akkor az olvasott fájl formátumától és az olvasásra használt programtól függően rá tudsz keresni kulcsszavakra? Így nem kell 50 percig magadnak túrni az oldalakat, hanem néhány másodperc alatt megtalálhatod, amit keresel. Szóval első körben ezt a funkciót keresd meg a pdf olvasódban.
2022. febr. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kero10 ***** válasza:
Azért világít mert érzékeli a kártyát, felismeri. Amikor villog akkor írja rá vagy olvassa az elkészült képet.
2022. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg van olyan ember 2022-ben, aki képes önállóan lélegezni, enni, üríteni, számítástechnikai eszközt (és fényképezőgépet) használni, de nem ismeri a CTRL+F billentyűkombinációt?

Eszem-fazsom megáll.

2022. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ. Megtaláltam, amit kerestem.
2022. febr. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!