Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek egy Minolta...

Mi a véleményetek egy Minolta XG-1 fényképezőgépről?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első filmes fényképezőgépem. Mennyit érhet egy ilyen gép jó allapotban objektív nélkül?

2021. máj. 18. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem XG-1, hanem XG-1(n)
2021. máj. 18. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ez maximum gyujtoknek valo, nem napi hasznalatra. 30-50e forint korul aruljak Amazonon tehat 'olcso', de ha itt kellett ezt a kerdest feltenned (es nem egy fotos forumban), garantalom hogy tobb tucatnyi filmet fogsz ertelmetlenul elloni mire egyetlen kockad is hasznalhato lesz.
2021. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

20.000 forintért vásároltam. Nagyon jó állapotban, és objektívvel együtt.


Az objektív típusa:

Tokina RMC MD 35-105mm F3.5-4.3


Igazad van, nem nagyon értek hozzá, de ez tanulható. Nekem nagyon megérte. És köszönöm a válaszod :)

2021. máj. 18. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megbecsülném a gyakorlatbeli tulajdonoscserés értékét (mert van az, amiért árulják, és van az, amiért gazdát cserél) 10, nagyon kivételes esetben 15 eFt-ra. Azért lehet 15, mert eltűntek lassan az ilyenféle gépek a piacról. De 2010 körül én vásároltam 2 számjegyes Canon EOS-okat 5000/kopf, aztán egy EOS 1n-t 15-ért, Nikon F4-et 20-ért...

A nagyon jó állapotban, az a kipróbálásra vonatkozik? Záridők megfelelő pontossággal futnak le, nem kap fényt a film, satöbbi.

2021. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!