Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen használt drónt vegyek...

Milyen használt drónt vegyek max 100ezerért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni drónozni, légifotók készítése céljából. Segítséget szeretnék kérni, szerintetek az alábbi igényekhez mi a legkedvezőbb típus?

Nincsen szükségem több kilométeres hatótávra. Fontosabb annál a képminőség, már ami elfogadható lehet egy ilyen kis szerkezettől. Láttam számos típust és árkategóriát, 50 ezres tételben gondolkodtam eddig, de az egyik drónos ismerősöm kiábrándított, hogy annyiért ne várjak semmi képminőséget és stabilitást a levegőben. Ezért valamennyivel feljebb fogom tornázni a keretemet, max 100 ezres tételig és úgy döntöttem, hogy megfelel a használt "madár" is, így talán beleférhet egy normálisabb típus. Mivel egyáltalán nem ismerem ezt a világot ezért kérdezném, szerintetek milyen gép az, amit tudnék venni egy ilyen keretből?



2020. ápr. 28. 21:08
 1/1 Nátán007 válasza:
Sajnos sok jó drón amint megjelenik Amerikában, szinte el is tűnik, vagy legalábbis nem jut el hozzánk. Magyarországon leginkább a Dji fut, biztos ismered. 100.000 alatt csak a tello van, de szerintem az nem felel meg az elvárásaidnak. Ajánlom a Drone Hungary YouTube csatornát, sok jó tippet adtak nekem is. Egyébként most jött ki a Dji Mavic air 2, és én azt gondolom, hogy a járvány után jópáran beszereznek belőle, így használt drónjukat eladják és azt gondolom hogy a Dji Mavic mini használtan becsúszhat 100 ezer alá. Esetleg keress rá a hubsan zino- szériákra vagy a parrot gépeire. Sajnálom, hogy konkrét választ nem tudtam adni , és sok sikert a karrieredhez.
2020. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!