Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az egeremen elromlik a...

Ha az egeremen elromlik a dpi. Gomb akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha majd nem fog működni a gomb, akkor azon a dpi-on maradt ahol utoljára megnyomtam? Ez még a jobbik eset, de a cucc is el tud romlani ami szabályozza a dpi-t? Tehát ha működik is a gomb, elállítja a dpi-t, és ami régen 800 dpi volt az már nem lesz 800 dpi, vagy hogy működik ez ha majd elromlik?Vagy esetleg nem tud elromlani? :D

2019. júl. 5. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább küldünk neked egy egeret, csak ezt ne fejtegesd tovább! :-D
2019. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Razer DeathAdder Elite egerem van, lehet a Razer programban is állítani a DPI-t.
2019. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nincs külön program hozzá, de nem fejtegetem igazad van első, csak nem romlik el az a g*ci xd
2019. júl. 10. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!