Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért vált át másik csatornára...

Miért vált át másik csatornára a tv, néha magától?

Figyelt kérdés

A digitv van nálunk beköttetve,és van olyan h amikor nézzük akkor csak úgy átvált eggyel nagyobb számú csatornára(úgyértem h pl a 3-ason nézünk vmit akk átvált a 4 esre,és ha nem kapcsolunk vissza akk az 5-re és így tivább,néhány percenként.)

Nem a távirányítóval van gond,mert amikor kivettem az elemeket is ezt csinálta...


2010. júl. 8. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés!! Nálunk is épp ez a helyzet! Már kezdtem azt hinni, hogy egy szellem szórakozik velünk, de szerencsére ahogy látom nem így van. Engem is érdekelne! :-)
2010. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hátul kikapcsolom, pár másodperc múlva vissza, akkor egy darabig jó utána. De aztán kezdődik minden elölről...
2010. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 d,jpt L válasza:
38%
Mert a Mónika Show ismétlését nézed és már a tévé is unja :(
2010. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálunk is. Mi felhívtuk a digiseket és 2 nap múlva jöttek is a szerelők. Kicserélték az egész beltéri egységet.
2010. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból egyértelműen alkatrészhibás a hangoló vezérlőegység a melegedés miatt értékváltozás következik be ezért nem tartja a csatornát.
2010. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A miénket is cserélni kellett.Volt,hogy reggelre 68-as csatornáig felkapcsolgatott.
2010. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet a szomszéd kapcsolgat (nem vicc) mi is jártunk már úgy, hogy mikor a szomszéd átkapcsolt a mi tévénk is vette a jeleket.
2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez (volt) a helyzet, bár nálunk elmúlt magától. Ahogy egy előző válaszoló írta, valószínű, hogy a melegedés miatt bizonyos alkatrészek tulajdonsága megváltozik. Egy egész napos üzem után nálunk már forró lett a készülék, persze ez függ attól, hogy milyen helyen van. Arra kíváncsi lennék, hogy mit kezdenek egy ilyen elvitt beltéri egységgel? Azóta már upc-re váltottunk mert olcsóbb. Egyszer egy villám belecsapott a házunkba (nincs villámhárító, hatalmas mákunk volt hogy nem gyulladt ki a ház) és a upc mediabox megdöglött. Biztos csak egy biztosíték égett ki, mert egy ilyen gépet védeni szokás. A szerelő kijött, kicserélte a gépet, aztán megnézte, megy-e minden csatorna és szolgáltatás :D Arra azért kíváncsi lennék, mi volt a baja a készüléknek.
2010. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!