Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek ha...

Milyen laptopot vegyek ha Sims4- el akarok játszani leginkább?

Figyelt kérdés
Magas grafikán ugyebár, és fontos lenne, hogy ne szaggasson a játék.

2019. jún. 10. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ne laptopot, hanem PC-t. Egy olyan minőségű laptop kegyetlen drága. A rendszerkövetelmények:


Operating system: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 or 8.1, Windows 10

Processor: Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turio 64 X2 TL-62 or equivalent)

Memory (RAM): At least 2 GB RAM

Hard drive (free space): At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

DVD drive: DVD-ROM drive required for installation from disc only

Graphics card (video): 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0

Supported Graphics cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeo X1300 or better, Intel GMA X4500 or better


Írj ki kérdést, és segítenek összeállítani egy jó gépet hozzá .

2019. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha megtehetné, akkor PC-t venne. Annyira nem értem az ilyeneket, mint első válaszoló 😃

Én is utazgatok, és kell a laptop, mert hogy a francba hordanék magammal egy asztali gépet? Főleg vonaton hogy venném elő? 😃


Nekem egy lenovo 17"–es van. Már 5 éves, de brutáljól vettük, 160-ért. Minimumon jól fut a sims 4 is. Fhd kijelző. Vettünk bele SSD-t, így a töltési idő minimalizálódott.

Szóval valami hasonlót javasolnék, csak nyilván erősebb hardverrel, újat. De ha neked hordozhatóság miatt pl nagy a 17"-es méret, akkor választhatod a kisebb 15"-öset is persze, ezt neked kell tudnod


Sajna én nem értek hozzá, mert 3 éve nem követem mi történik laptop-pc fronton, de javaslom prohardver fórumot, nekem mindig ott segítenek.


Meg simshez mindenképp kell az SSD! Erre figyelj, hogy vagy legyen benne, vagy számold hozzá, hogy kell venned azt is. Rengetegszer tölt a játék ugye, és ha csak HDD-ről fut, ha csak egy 5400 rpm-es laptopvinyóról, akkor az halál... ezer év, mire elutaztatod a simedet egy másik telekre. Szóval kell az SSD! Ennyit tudok segíteni 🙂


Meg hát sims 4 nem egy kegyetlen gépigényű játék a maga kb 5-7 évével... már biztos van annyi 😃 szóval ha tippelnem kellene, akkor max 180-200 körül már valószínűleg kapsz tökéletes simsezős laptopot.

2019. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy picit modernebb i3-mas processzor és egy dedikált videókártya mindenképpen tökéletesen fogja futtatni
2019. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!