Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A wish oldalon a megrendelésné...

A wish oldalon a megrendelésnél miért írja ki, hogy kézbesítve? Pedig még nem is kaptam meg a csomagot.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb április közepe táján rendeltem néhány dolgot az oldalról és még nem jöttek le, amivel nem is lenne semmi baj, ha két terméknél nem írta volna be azt, hogy kézbesítve. valahogy azért furcsállom ezt a szitut, mert eddig valahányszor rendeltem valamit én tettem be az időpontot, hogy mikor érkezett meg, most pedig saját magától betette a mai időpontot.

#wish #online vásárlá
2019. jún. 7. 07:48
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Jártam már így, amikor nekem volt ilyen, egy nap múlva tényleg jött.

gondolom a posta beírja kézbesítettnek, amint a postás kezébe nyomják, aztán ha nem tudja átadni vagy lusta felvinni a másodikra, ott marad náluk plusz egy napig.

2019. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!