Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőt ajánlotok?

Milyen fényképezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nagyon érdekel a fotózás! Hobbi szinten csinálom, mindent lefotózok! Először telefonomon (3.2 megapixel) kezdtem képeket csinálni majd egy 7 megapixeles fényképezőgéppel amit 15000 ft-ért vettem! A képek nem a legszebbek lettek!(az arcok túl fényesek lettek, sokszor pirosak voltak a képek) Most szeretnék egy fényképezőgépet aminek nagyon jó optikája van , legalább 10 megapixeles képet csináljon de 30 és 40 ezer forint felé ne menjen az ára! Kérlek titeket linkeljetek ! mondjatok véleményeket! irjatok márkákat vagy neveket! ki mit ajánl és miért?! sokat segitenétek;) köszi előre is!
2010. júl. 7. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt hiszed, hogy kezdő fotósként szükséged van 10 megapixelre, akkor olvasgass még egy kicsit a témában, és aztán vegyél gépet.
2010. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérhetek? nekem kell 10 megapixeles fényképező! nemtoom miért de most nagyon rávook kattanvaa! ezvan:D irjatok , linkeljetek! köszii
2010. júl. 7. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek pedig igaza volt. Minek a 10 megapixel? Nekem 6 az esetek 95%-ban elég volt, és a maradék 1-ben is elég lenne, ha jobb lenne a gépem autofokusza és képzaja magas ISO-n. Mindez fél-profiként, újságnak.


Az említett hibák sem a felbontás miatt vannak, hanem rossz fénymérés miatt. Ezt pedig manuális beállításokkal és utólagos korrekcióval lehetne orvosolni.


Sajnos a normális manuális beállításokkal bíró kompaktok drágák, 40-50 ezer környékén kezdődnek (Pl [link] de legalább örülhetsz, mert ma már nem kapsz 10 megapixel alatti normális fényképezőgépet újonnan.

(Hogy szakadnának megérte a nyomorultak, főleg a Canon...)

2010. júl. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!