Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a League Of...

Hogyan szokjak le a League Of Legends-rol?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni a játékot (Gold1 200+ szint). Mindig is game-er voltam de azthittem mire ennyi idős leszek kinövöm... és nem. Egyetemre kene fókuszálnom szakdogat írni és a többi de egyszerűen imádok vele jatszani ( jo néha lefőz). Ti hogy hagytátok abba? Volt mar hogy letoroltem, de pár nap után ujraraktam. Valaki help!?!??negy!!!

2019. ápr. 29. 22:58
 1/8 anonim válasza:
49%
Kezdd el a skyrimot, egyből áz fogsz rá szokni :F
2019. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Töröld le újra és újra, és keress más (de értelmes!) elfoglaltságot, hogy ne legyen időd újra és újra feltenni megint.
2019. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

En a Poppyt nyomattam ezerrel es mas karakterrel nem voltam hajlando jatszani! Ettol fuggetlenul minden mast megvettem, csak, hogy legyen..Na vegul letoroltem,miutan nem sikerult az zarovizsgam..Azota persze tul vagyok rajta, de nekem kellett ez a pofon, hogy ugymond eszhez terjek (jah, mellette wowoztam is). Foglald le magad massal..vagy kerj meg valaki megbizhatot, hogy valtoztassa meg a jelszavad..

Inkabb masok karan tanulj, mig nem keso! 30n

2019. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én addig beszéltem be magamnak, hogy elvesztegetem az időmet, hogy végül sikerült elhinnem, és már undorom van tőle. Van hogy játszok egy-két meccset a haverokkal, de utána mindig bűntudatom van..
2019. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyhogy jusson eszedbe mi fontos szakdolgozat mert különben minek tanultál veszödtél az egyetemen több évet
2019. ápr. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Poppy király kis champ :p

Kosz a tanácsokat

2019. ápr. 30. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz leszokni.

9 evet Aion-oztam, nem egyszer toroltem ki az osszes karim.

Bar nekem nem kellett vizsgakra koncentralni.

Az azonnali abbahagyas nem jo modszer, fokozatosan kell leszokni.

2019. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A masik opcio: megkered a fejlesztoket hogy csesszek el a jatekot annyira, hogy magadtol otthagyd.

Bar ez nalam annyi lett hagy raalltam mas jatekra.

2019. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!