Bot69 kérdése:
Van itt valaki aki sea of thieves-ezik gtx 1060 (3gb), i5-2400 kombóval? Ha igen hány fps-sel megy a játék? (beállítást is légyszi)
Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 23:08
1/3 anonim válasza:
2/3 anonim válasza:
Nekem gtx 1050 em van és intel pentium g4560 am. És így megy normal grafikán 60 fpssel. Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod :)
3/3 A kérdező kommentje:
nekem most gtx 1050+i5 2400-am van és közepes grafikán átlagban 40 fps-em van, az miért van? :(
2019. ápr. 30. 17:59
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!