Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért "korlátozott" Az interne...

Miért "korlátozott" Az internetem?

Figyelt kérdés

Nos.. A tegnapi nap folyamán reggel 6-7 óra tájékán játék közben meg állt az internetem! Utána délig csak pár percenként jött vissza körübelül 5 percre.. Azóta azt mutatja van internet de csak néhány oldal tölt be! (Youtube,facebook) a többi oldalnál "A webhely nem érhető el" És azt írja a szerver ip címe nem található! Hiba kód: "DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN"

hozzá tenném egy játék sem tölt be amihez internet szükséges. Az összes szerint nincs internet kapcsolatom! Telefonon ugyan ez a gond csak más hiba kóddal! Valaki tudja mi lehet a probléma vagy hogy mi ilyenkor a teendő? Csak értelmes válaszokat kérek! Köszönöm


2019. ápr. 4. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a routert.
2019. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már háromszor újra indítottam tegnap óta.. Utána sem javult
2019. ápr. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!