Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja lehet az e-cigimnek?

Mi baja lehet az e-cigimnek?

Figyelt kérdés
Ego aio. Mikor megvásároltam nem rég tökéletesen működött. A porlasztóba csepegtettem mielőtt használatba vettem. Mindig feltöltöm, nem is hagyom kifogyni. Túl sok liquidet nem teszek bele, csak épp a max jelzésig. Az aksiját rendszeresen feltöltöm. Mégis azt csinálta, mert már nem, csak gyengébbnek érzem, hogy alig jött belőle gőz. Egy idő után már égett volt. Gondoltam okés, biztos elromlott a porlasztó. Kicseréltem egy újra, ugyan úgy csepegtettem bele. De ugyan azt csinálta. Elősször vivo liquidet használtam, aztán Xeot. Most vettem vivo márkájut megint. Ezzel működik. De gyengébbnek érzem sokkal, mint mikor először vettem vivot. Pedig ugyan az. Mi lehet a baj? Valakinek valami ötlet?

2018. dec. 6. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha cigizni akarsz rendes cigit szivj.

Ha nem akarsz akkor meg semmilyet.

Ha unatkozol a farkam is szivogathatod.

2018. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sz0pd le aput sz@rtartály :D
2018. dec. 8. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert apud meleg?😅 Te irastudatlan.
2018. dec. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, de az ilyen kis köcsögöket megszoptatja. Na kussolda van mert, ha nem homlokon váglak aztán a talpad szétdurran 🤣
2018. dec. 9. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A vagany netharcos😅

Aztan az ecigi kifog rajtad

2018. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!