Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPad-dal nem lehet telefonálni?

IPad-dal nem lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt iPad Air 2-öt. Kb ugyanaz van rajta, mint az iPhone készülékemen, hasonló ikonokkal. Kellett belé SIM-kártya is, mégsincs rajta telefonkagyló-szimbólum, mint az iPhone-on van. A FaceTime videós élő kapcsolat is jól működik, csak telefon-lehetőség hiányzik. Le lett véletlenül törölve, vagy nem is volt rajta ?

2018. nov. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keresgéld még, mert ha van benne SIM-kártya, akkor telefonálni is lehet vele. Sőt, a simkártya azért kell, hogy telefonálhass, mert egyébként wifiről minden más egyébként is működik.
2018. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz "hagyományos" hívást indítani, csak VoIP hívást. A SIM kártya csak a mobilnet elérése miatt van.
2018. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló nincs tisztában semmivel.


Legutóbb mikor iPhone és iPad felhasználó voltam akkor a névjegyzékből tudtam hívást indítani, amennyiben össze vannak kötve iclouddal a készülékek. Tárcsázó viszont nincs benne. Megkerestem a névjegyet a telefonkönyvben, rányomtam majd a névjegy profiljából tudtam a hívást indítani.

2018. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Jól van na, bocs a kérdezőtől, összekevertem. Ne vedd figyelembe, amit írtam. Látom, kaptam egy jó nagy 0-t, de nem volt szándékomban megtéveszteni.
2018. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem lehet vele hagyományos módon telefonálni.
2018. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!