Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a samsung corby?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12.28 nyomába sem érhetsz a pláza...k.váknak,valószínűleg valami nyomorék lehetsz
2010. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
naon jó telefon a corby. simán megér 135eurót. aki azt mondja ,hogy szar az irigykedik. bi bi bí :P :P
2010. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolsó: Hát szerintem sz.r. És nem irigykede. Samsung Wavem van, ami jobb is és drágább is a corbynál...szal :)
2010. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Sziasztok..!

Nekem van, és meg vagyok vele elégedve...!

Nekem a lényeg: tudjak vele telefonálni, és smst-t írni...!

Van benne kamera,fényképező(persze sok más telóba..),és érintőképernyős...én szeretem...! Tetszik maga a telefon..!

A DIVAT kedvéért, meg nem fogok 2 évenként új telefont venni...! 2 éve a corby volt nagy szám, most meg pl: az iphone...2 év múlva meg megint más, azt megint más és kész....! Én nem divatozok vele, én meg vagyok vele elégedve! :D :D

2012. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
KIRALY!DE A SAMUNG CORBY 2 !
2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

nem tudom hogy mi bajotok van a corbyval nekem is az van TÖKÉLETES méghozzá már 4 éves nagyon jó teló nagyon tisztán szól rajta a zene manapság más rengeteg gyönyörű hátlapot lehet venni rá pl:párducmintás.

sok kép ráfér van rajta bluetooth meg lehet változtatni a betűtípusát tök jóra viccesre és tök olcsó teló van rajta mértékegység átváltó világóra stopperóra nekem semmi bajom nincs az enyémmel.szerintem vedd meg nyugottan tök jó teló:))

2013. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó, ha még nem tűnt fel, csak úgy 3,5 éves a kérdés :DDD szerintem azóta már 2x is vett telefont, hova venne corbyt? xd
2013. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!