Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri egy DJI Phantom 3...

Megéri egy DJI Phantom 3 Standard drón 2018-ban? Ha igen akkor ezt érdemes megvenni

Figyelt kérdés
fpvshop.hu/termek/dji-phantom-3-standard-hasznalt-dron-2/?

2018. aug. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem a leírást olvastad.

Még a hozzávaló dolgok majdnem többe fognak neked fájni, mint az alap gép.

2018. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt, ahogy elnézem, maga a távirányító megy annyiba, amennyibe adná az alapgépet.
2018. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam csak nem tűnt fel az hogy nem tartalmazz csak később.Milyen drónt tudtok ajánlani maximum 160000-ig.?
2018. aug. 29. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv. FB-n keresd meg a DJI adok-veszek csoportot, és ott érdemes nézelődni. Ha szerencséd van, 200 000-ért kifogsz egy Mavic Prot is akár. És annál aztán igazán nem kell több. Leljebb talán nem is adnám, mivel most nem tűnik lényegesnek, de előbb-utóbb rá fogsz jönni, hogy fontos a kompaktság. Sokszor hasznos. És DJI drónt igenis érdemes használtan venni. Ha a régi tulaj szépen megmutatja minden funkcióját, hogy minden jó, akkor nem lőhetsz mellé.


Phantom 3 Standardot viszont nem vennék. A hatótáv miatt. Amiket néznék: Phantom 3 Advanced, vagy Pro, esetleg Phantom 4, Mavic Pro a legjobb amit kaphatsz ennyiért, és ott a Spark, szintén nagyon király kis drón.


Érdemes továbbá átgondolni, hogy mire kell. Fogs vele egyáltalán kamerázni? Akarsz videót vágni? Mire kellene videót vágnod? Tudsz képet szerkeszteni? Van érzéked, vagy legalább valami vonzalmad a fotózáshoz? A DJI gépei repülő kamerák, a kamerán/fényképezésen van a hangsúly, nem a repülésen.


Vagy csak vonzanak a high tech repképes kütyük GPS-szel, meg csúcs technológiával? Esetleg a repülés élménye vonz? Ebben az esetben ajánlom a regisztrációt az Aliexpressre, Gearbestre, és összerakhatsz egy saját drónt, olyan alkatrészekböl, amilyen neked tetszik. 100 000-ért már megoldható távirányítóval, FPV szemüveggel, akár GPS-szel. Hidd el, nagyon izgalmas az építés is, be tud szippantani. És a végeredmény olyan lesz, amivel a repülés izgalmas, plusz ott az az érzés, hogy te csináltad, és a drón is sokkal gyorsabb, ügyeseb lesz egy DJI drónnál. Ha így döntenél, akkor a ZMR 250 vázat ajánlanám, abba viszonylag egyszerű beépíteni a dolgokat a mérete miatt. Flight Controllernek kezdetnek a DJI Naza m Litet javasolnám, egyszerü beállítani, elég okos, és van hozzá GPS (tudja a Return Home funkciót), de ha sportos repüléshez támadna kedved, van benne Acro mód is. Ha érdekel a téma, olvasgass neten, vagy nyugodtan kérdezz. Én DJI drónnal kezdtem, de nem használtam ki a jó fényképezöt, és unalmas volt a vezetése, szóval elpasszoltam, és építettem egy verseny-drónt.

2018. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!