Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Paypal címre hogyan tudok utalni?

Paypal címre hogyan tudok utalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Utalnom kellene egy külföldi Paypal címre, de nem tudom hogyan kell.

Csak a gmail cím van megadva amivel ugye ő összekötötte a számláját.

Elsősorban a legfontosabb hogy nincs bankkártyám így az lenne a kérdésem hogy így bármelyik bankba bemehetek hogy megtegyék nekem ezt az utalást ők arra a bizonyos Paypalos gmail címre vagy ezt mindenképp csak online lehet elintézni és csak akkor ha van kártyám nekem is?

Légyszi olyan írjon aki tényleg ért ehhez, köszönöm.



2018. aug. 21. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan írok, aki értek hozzá szerintem.

A bank nem fog utalni emailcímre, ezt már csak a pénzmosás vádja miatt sem tehetnék meg. Szintén emiatt nem létezhet a PayPal-fiók sem önmagában (pontosabban nem ér semmit), hanem mindig tartozik hozzá egy valós bankszámla is.

Bankkártya viszont nem fontos hozzá. Nekem is van egy olyan régi számlám az Erste Banknál, amihez nem tartozik kártya, de attól még tudok róla utalni (Netbankból) a PayPal-fiókomba. (Most mellékes, hogy később egy másik bank kártyáját is társítottam hozzá, amiről automatikusan vesz le annyit, amit épen kell.)

2018. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit előbb még nem említettem, saját számla feltöltése banki befizetéssel, vagy közvetlenül a PayPal hazai partnerénél (UniCredit Bank).

Ehhez van egy számlaszám és Transfer ID, amit a PayPal-fiókon belül találhatunk. De ez alapvetően saját számla feltöltésére való, a névnek egyezni kell.

Ha a bankban azonosítanak, befizetőként csak a saját neved tüntetheted fel, így másik személy PayPal-fiókja manapság már nem hinném, hogy feltölthető (régebben lehetett).

2018. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves #1-2

Most bíztam benne, hogy egy hozzáértőtől megtudhatom a Pay-Pal os pénzkezelés titkát, lévén te hozzáértőnek mondtad magad. Mit ne mondjak. ettől nem lettem okosabb, de biztos bennem van a hiba. Tkp ezzel csak éppen az a baj, mint a paypalos leírással. Valaki aki érti, csak magyarítva tudja leírni, de nem magyarul.

2018. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Gugli a barátod

[link]

2018. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Valaki aki érti, csak magyarítva tudja leírni, de nem magyarul."


Jó vicc, de ha értenéd a tréfát, akkor gondolhatnád, hogy az első mondatom csak viccből vettem hülyére.

Többit viszont teljesen magyarul írtam, nem tudom, mit nem lehet benne érteni.

Amire végén írtam, hogy "nem hinném", az is pont azt fejezi ki, amit jelent. Nem vagyok biztos benne, mert ellentmondásos információk vannak erről, de akkor hívd fel a bankot, ha nem lesz jobb válasz.

2018. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!