Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Emelt dijas smst kuldtem de...

Emelt dijas smst kuldtem de kitoroltem az smst azt látják a szolgáltatónál (tcom) ha bemegyek?

Figyelt kérdés
Hello! Kudltem emelt dijas smst nem lenyeg i telefonjarol ha az az illeto bemegy a Telekomhoz ott megtudják neki mutatni hogy milyen számra s mi volt az sms szovege? en kitoroltem az smst a telefonbol! trollok kimeljenek koszonom!

2018. aug. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Technikailag semmi akadálya, pár évig biztosan meg tudja nézni bármelyik magyar szolgáltató.

Az más kérdés, hogy előfizetői kérésre megcsinálnak e ilyen dolgokat.

2018. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy előfizetői kérésre valamennyi díj ellenében kiadják.
2018. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy milyen számra, azt látják és kiadják.


Hogy mit, azt is láthatja néhány ember, de nem adják ki.


De mondok egy titkot, online felületen igényelj részletezőt és te is látni fogod a számot.

2018. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszonom ment mindenkinek a zöld pacsi! Jöhetnek még a válaszok!
2018. aug. 10. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
A tulajdonosnak minden további kérdés nélkül megmondják. Tudom, mert én is így jártam...A fiam eltelefonálta majd egy havi fizetésem. Persze hogy utánanéztem. Most akkor én is troll vagyok?
2018. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!