Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen magyar megbízható...

Milyen magyar megbízható elektrotechnikai áruházból érdemes rendelni online?

Figyelt kérdés
Egy komplett gépet akarok összerakni, és netről rendelném az alkatrészeket (lehetőleg egy weboldalról). Eddig az Iponról akartam rendelni, de sok negatívumot hallottam róla (semmibe veszik a garanciát, és a vevőket). Milyen más weboldalakat tudnátok ajánlani, amik alapvetően olcsón árulják a termékeket? Ami fontosabb, hogy megbízhatóak legyenek (értelmes kommunikálás a vevővel, gyors kiszolgálás, garanciás termék meghibásodása esetén szakszerű eljárás)!

2018. júl. 5. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve nem akarom az Ipont szidni, mert személyes tapasztalatom nincs róla, csak sok negatívumot hallottam ról, ezért kicsit elbizonytalanodtam. Várom a pozitív vissza jelzéseket az Iponról, mert ha sikerül meggyőző válaszokat kapni, akkor meggondolom magam.
2018. júl. 5. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a PCX a legjobb, sokszor vásároltam már tőlük és soha nem volt semmi baj.
2018. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig PCX-ről rendeltem.
2018. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Legyen akkor PCX, olyan helyről ne rendelj, ami nem szimpatikus.
2018. júl. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én sok éve rendszeresen rendelek az iPontól, online kártyával fizetek és a boltban átveszem a termékeket, melyek legtöbbször másnapra már ott vannak. Kétszer vittem vissza elállási joggal terméket, szó nélkül visszavették, 1-2 napon belül visszautalták a pénzt is. Ritkán kellett kommunikálnom velük telefonon vagy írásban, de sose vezettek félre. Garanciális ügyintézésre még nem volt szükségem (bár az elállási jogot ugyanott intézik), de lehet, hogy ebben a meghibásodási arány figyelembevétele is segít - a pozitív értékekre gondolok, mert 0,0% más okokból is lehet. Évek óta az egyetlen problémám, hogy megváltoztatták a honlapot és siralmas lett funkcionálisan és kinézetre is. Linuxos gépemen teljesen használhatatlan minden böngészőből.
2018. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!