Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LegendaryMC (cracked minecraft...

LegendaryMC (cracked minecraft) Java runtime environment not found?

Figyelt kérdés
MacOS-re letelepítettem egy 14 napos ingyenes trialt (win10), és az a gond, hogy amikor az LMCt elindítom azt írja ki, hogy java runtime environment not found.Frissítettem a legújabb javára (windowsx64), és jre-t is töltöttem le, be is állítottam, de még mindig ugyanazt írja ki.MMC az rendesen megy, nem tudom mi lehet a baja az lmcnek.Bocsi a helyesírásért, légyszi segítsetek.

#PC #Minecraft #gép #Java #MesterMC #runtime environment
2018. jún. 3. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kissé ellentmondást érzek

"MacOS-re letelepítettem

...

Frissítettem a legújabb javára (windowsx64), és jre-t is töltöttem le"


Na most akkor Windowsod van vagy MacOSX-ed?

Ha az utóbbi, egyrészt akkor el kell szomorítsalak: a Legendary kliense csak Windowshoz érhető el:

" Letölthető kliensünk kizárólag Windows rendszereken használható."

[link]


Másrészt MacOSX-hez MacOSX-es Java JRE kell:

[link]

2018. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem macos-re egy teljesen legális 14 napos free trialt, és a windows részre töltöttem le windows javát.
2018. jún. 4. 06:54
 4/7 A kérdező kommentje:
és egyébként maces részen nem működik az mmc, csak a windowsoson.
2018. jún. 4. 06:56
 5/7 anonim válasza:
Mi van? Mit értesz “Windows rész” és “MacOS rész” alatt? Ez így káosz.
2018. jún. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mac laptopom van, ugye lelehet tölteni macre windowst, és én ezt csináltam, amikor belépek a windowsba(windows rész), ott töltöttem le a windows javát, annyira azért nem bonyolult. :)
2018. jún. 4. 12:57
 7/7 anonim válasza:
32-bites Java-t szedd le.
2018. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!