Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A klíma kültéri egységét...

A klíma kültéri egységét lehet a földre tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk klímát beszereltetni a nyaralónkba, de mivel ez egy faház a kültéri egységet csak merevítéssel bírná el az oldalfal, így az nem megoldott, továbbá a tető hullámpala, így arra sem szeretnék furkáltatni, lehet valami kis állványra rögzíteni a földön a kültéri egységet?

#klíma #kültéri egysége
2018. máj. 28. 11:19
 1/5 Szirty ***** válasza:

Lehet. Célszerűen valamilyen állványra.


[link]

2018. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A faházaknál mi mindig spec. tartókra szereljük.
2018. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabesz147 ***** válasza:

Lehet, mióta nekem van, nem egy éve, megnézem a klímákat, sok helyen van 20-30 cm-es állványon. (Nekem nem volt rá szükség, de érdekel minden, ami ezzel kapcsolatos.)

Nem tudom, jársz-e arra, de pl. a Csepel PLaza teraszán is van egy jó nagy kültéri (5,1 KW-osnak nézem) egység is kint, a benti presszóé. Egy méretre készített kis szögvasállvány tökéletes, szerintem.

2018. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabesz147 ***** válasza:
No, csak most látom, hogy 1/3 kolléga egy jó kis képet is melléket, nem is kellett volna ideírnom semmit:-), siekres szerelést, szép napot kívánok!
2018. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!