Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Az elmult idöben akármit vasaroltam kivetel nelkul selejtes volt, massal is elofordul, hogy nem kepes venni semmit ami ne lenne selejt?
2018. ápr. 29. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kínából szokat ócón?
2018. ápr. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen műszaki cikkel volt baj, amit az elmúlt 30 ėv alatt vettem. Egy monitorral. Első nap rendben volt. Másnap semmi kėp. Kicserėltėk ės annyi. Minden más jóval a gariidő lejárta után is hibátlan.
2018. ápr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon ritkán szokott rossz lenni. Igaz, amit esetleg a piacon veszek, azt szétszedem és átnézem, akkor szoktam javitható problémával találkozni
2018. ápr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyetlen egyszer vettem meg a tízezrediket. De az is javítható.

Igaz nem vagyok egy fillérb:::ó. Ha veszek valamit akkor azt úgy veszem neg,hogy ad1:magyarul kelljen reklamálni,ad2:inkább spórolok vagy várok amíg lejjebb megy.

2018. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
100%
szerintem a tiéd egyedi,elszigetelt eset.mesélj mikre verted el a pénzed feleslegesen.
2018. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!