Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baj lehet a laptopommal?

Mi baj lehet a laptopommal?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy a laptopomon az egérpad (nem tudom hogy hogyan nevezik a laptopnál ezt a részt azért írtam egérpadnak) mellet baloldalt jóval melegebb mint máshol. Oldalt a ventillátor nyílásánál érzem hogy jön ki a meleg, ebből arra következtetek hogy az a vantillátor működik. Viszont elől az "egérpadnál" nem tapasztalom ezt. Mind a kettőnek múködnie kellene? Vigyem vissza a szervízbe? Garanciálisan megjavítanák? Illetve mi okozhatta azt hogy a ventillátor elromolott?
2010. jún. 13. 15:37
 1/4 anonim válasza:

touchpad a neve :)

egyébként szerezz be notebook hűtőt.

pl: [link]

ha rászánsz egy 5000 ft-ot nem lesz ilyesmi baj vele, egyémmel is ez volt a baj, vettem hozzá ilyet és megoldódott a gond.

2010. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jún. 13. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

notid bal alsó sarkában van a winyód.


az melegedni szokott akkor is ha csak be van kapcsolva és nem dolgozol rajta.

2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jovanny ***** válasza:
Jaja, a vinyó fűt. Az normális, hogy egyik oldalt fúj meleget, a másikon nem, mert onnan szív friss levegőt.
2010. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!