Dorten kérdése:

Laptop meghibasodas?

Figyelt kérdés
EGy idotol fogva eszre vettem hogy a laptopom W billentyujebel gond van .. Ha 10 mp nel tovabb tartom be nyomva , be ragad par mp cig , nem fizikailag hanem maga a rendszerben , tovabb irja a W-t vagy akar jatek kozben a karakterem tovab mozog.. Mi lehet a gond? Billetyuzet hiba? Vagy operaciso rendszer okozhat ilyen problemat? Esetleg van mas ami okozhatja?

2018. ápr. 9. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Csatlakoztass egy másik billentyűzetet a laptopodhoz és vesd össze a működését a W gomboknak.
2018. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a gond, hogy nincs más billentyűzetem, gondoltam más is tapasztalt ehez hasonló gondot és megtudta volna mondani mi az okozója.. Ha meg nem az új klaviatúra lett volna a megoldás
2018. ápr. 9. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!