Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miez a zúgás-búgás a laptopnál?

Miez a zúgás-búgás a laptopnál?

Figyelt kérdés
Már régóta ez megy de már egyre inkább zavar.Ha az ágyamon vagy bárhol van a laptopom hallok valami nagyon idegesítő magam frekvenciás zúgást-búgást vagy én nem is tudom mit.Olyan mintha valami elektromos zaj lenne.A töltőn nincs az a kis "kocka" ami a legtöbb kábelen szokott lenni.Tippek?

2018. márc. 25. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a ventillátor vagy a hdd.
2018. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tekertem egy darab alufóliát a kábelre és csökkent a zaj! :D (?)
2018. márc. 25. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ventilátor lesz, valószínű a tengelye kiszáradt. Ilyenkor szét kell kapni, és picit meg kell olajozni a tengelyt, youtuben találsz videót erről és jobb lesz. de lehet attól is hogy be van porosodva.
2018. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ilyen hülyeséget ne csinálj, hogy ágyra teszed.

Nincs hűtése neki azért erőlködik a ventillátor.

AZ kell ezeknek hogy rendesen tudjon cirkulálni a levegő és ezáltal megvan a hűtése.

2018. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!