Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SyncMaster 943N Samsung...

SyncMaster 943N Samsung monitor csatlakoztatása esetén a Lenovo laptop nem érzékeli a monitort?

Figyelt kérdés

Adott egy SyncMaster 943N Samsung monitor és egy Lenovo Laptop, (AMD Radeon, Intel Pentium 2020M, 4GB Ram, 64 bites op. rendszer)

Hdmi csatlakozás van mind a monitoron mind a laptopon, de a monitor nem kap jelet?

Amikor a Hdmi kábelt kihúzom (de a monitor áram alatt van) akkor "Check Signal Cable" felirat van a képernyő, amikor bedugom a Hdmi kábelt akkor a monitor olyan állapotban van mint amikor ki van kapcsolva a számítógép.

Újraindítás nem segít, drivereket már újra/feltelepítettem kivéve a monitorhoz nem telepítettem külön drivert mert nem találtam.

A monitor 100% működik ugyanis másik számítógéppel tökéletesen megy. fn+f7 vagy windows button + p billentyűzettel nem lehet megkettőzni a képet, azt írja: "A számítógép nem tud másik képernyőre kivetíteni, telepítse az illesztőprogramot vagy próbálkozzon másik videókártyával."



2018. febr. 17. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!