Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az 5.1-es hangfal...

Hogyan tudom az 5.1-es hangfalrendszeremet YouTube-ra használni?

Figyelt kérdés
Van egy 5.1-es hangfal rendszerem az 5.1 filmeknél tökéletesen működik. Tudom hogy a YouTube-ra feltöltött videók,zenék nem támogatják ezt a hangsávot de nem lehet valahogy mégis megoldani, hogy mindegyik hangszórón szoljon?

2018. febr. 2. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

chrome://flags


keresés ctrl +F írdbe "-channel"


Causes audio output streams to check if channel layouts other than the default hardware layout are available.

Causes audio output streams to check if channel layouts other than the default hardware layout are available. Turning this on will allow the OS to do stereo to surround expansion if supported. May expose third party driver bugs, use with caution. Windows


#try-supported-channel-layouts


Engedélyezd

2018. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat megprobáltam de igy is csak az első 2 szol
2018. febr. 2. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Használd 2.1ként
2018. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nemlehet hogy maga a hangszóró van elállítva? mert azokon is lehet álítani hogy 5.1 vagy 2.1 legyen. Igaz nincs térhangzás de bármit nyomok be akár netről akár nem, mindig szól mind a 6 hangszóró
2018. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvileg minden jol van bedugva mert ugye amikor valami 5.1-es filmet nézek vagy játszok akkor tökéletesen szol!
2018. márc. 1. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!