Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A fürdőben mindig tönkremegy...

A fürdőben mindig tönkremegy a LED-es izzó. Már másodszor. Vadi újak. ötlet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen melegedési problémát nem igazán észleltem még 1 ledes égőmmel sem.

Másrészről ez a vtec cucc... más is panaszkodott rá. Esetleg meg kéne próbálnod ugyanabba a foglalatba olyat ami nem ez a márka. Nagy hipermarketekben kapsz egész jó fényerejűt 7-800 forintért, legalább a teszt miatt. Vagy bármit ami nem ez.

2018. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#4


És a LED fénycső miért is megy tönkre ha benn marad az áramkörben a vas?


Válaszodat várom.

2018. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy túlmelegszik. Minél nagyobb fényerejű. Annál jobban forrósodik.

Én az inverterre gyanakszom. Ugye a LED-ek nem 230V-ról mennek. Alattuk van egy inverter ami átalakitja egyenáramúra és üzemi feszültségre. Ezek is elég érzékenyek. De szerintem próbáld meg valami jobb minőségű LED-del. ha az is tönkremegy. Akkor érdemes azt a lámpát vagy lecserélni, vagy halogén, esetleg kisebb fényáramú LED-et belerakni.

2018. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vettem pár napja egy kisebb fényerejűt, eddig nincs baja.
2018. jan. 15. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!