Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik külföldi webáruházból...

Melyik külföldi webáruházból tudok nagyon olcsón műszaki cuccokat rendelni?

Figyelt kérdés
Egy volt kollégám mondta, hogy a fia egy japán oldalról szinte fillérekért rendel dolgokat, illetve van egy amerikai webshop ahonnan szintén nagyon olcsón lehet rendelni.
2010. jún. 4. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemigen japan az oldal es nem is 100% hogy ez lesz az, de az biztos hogy ez nagyon ismert vilagszerte es nagyon olcso is: [link] Itt talalsz egy csomo elektronikus cuccot meg minden hu*eseget nagyon olcson. Es ahogy tudom ingyenes a kiszallitas, csak legalabb 3 het. Amerikai oldalt nem tudok, hacsak nem az e-bay vagy amazon.
2010. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem aukciós oldal ugye?
2010. jún. 4. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, fix arak. En szemely szerint nem rendeltem rola, de haver Debrecenbol rendelt vagy 3-szor es o mondta hogy elkuldik csak majd egy honapot kell varni ra.
2010. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnézegettem az oldalt. Nem nagyon beszélek angolul és nem tudom jól értelmezem-e. Ez a telefon: [link] az összes képen látható tartozékkal együtt 88 dolcsiba kerül és ingyen hozzák ki?
2010. jún. 4. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de en a helyedben azert vigyaznek hogy mit rendelek, mert ugye kinai cuccok nem a megbizhatosagukrol hiresek es leutanoznak mindent, de 2-3 honap utan megmegy, akkor mit csinalsz? Ez a telo pont olyan mint nem tudom melyik Nokia modell, de NEM az , csak egy utanzat. Amugy a garanciavallalasuk az nem tudom hogy mukodik.
2010. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos megneztem azt is, 1 ev garancia, de ha megmegy akkor vissza kell kuldd Hong Kongba, ami megintcsak 1-2 honapba beletelik mig visszakapod:)
2010. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, most hogy jobban megnézem valóban nincs oda írva hogy nokia. Nokia-s tartozékokat viszont láttam azok valószínűleg eredeti cuccok lehetnek.
2010. jún. 4. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Telefonok azok tulnyomoreszt csak masolatok, es az a baj azokkal csak hogy en akiktol hallottam hogy bevallaltak ilyen masolat telefonokat, elobb utobb elromlottak. Amugy az oldal mukodokepes es valoban nagyon olcso, aztan hogy bevallalod-e az mar a sajat dontesed:) Ha ugy dontesz, akkor sok szerencset hozza. Remelem valamennyit segitettem.
2010. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, köszönöm! Hát telefont tuti nem innen fogok venni, viszont láttam hasznos dolgokat amire márkanév is van írva.
2010. jún. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!