Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Router. Qss és a wps között...

Router. Qss és a wps között mi a különbség? Avagy egy és ugyan az?

Figyelt kérdés
Van egy régi tp-link TLWR741ND wi-fi routerem,vettem hozzá egy jelerősítőt (tplink TL-A850RE).Beállítás közben elakadtam, ugyanis a leírásban azt írja hogy nyomja meg a wps gombot a routeren majd a bekapcsoló gombot a jelerősítőn.Itt a probléma mert a routeren qss gomb van nem wps.

2017. nov. 15. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a QSS az Quick Security Setup (az az újabb)

a WPS meg a Wi-Fi Protected Setup (ez a régebbi)


kb ugyanaz

nyomd a gombot, haladj tovább

2017. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Igazából a QSS -t elnevezést csak a TP-link használta egyetlen másik gyártó sem. Elvileg ugyan az, de nem mernék rá mérget venni.


Szerintem jobban jársz ha a range extender -t a webes felületén keresztül állítanád be, rendesen a Wi-Fi jelszó beírásával.

2017. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!