Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PC-t szeretnék venni nem...

PC-t szeretnék venni nem akarok sokat költeni de azert nem szeretnek rosszat mi a véleményetek errol a pcrol?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 9. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Netezésre, filmnézésre megteszi. Csúcsteljesîtményt ne várj tőle.
2017. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani? Nem tudom, milyenek az igényeid. Én jókat játszanék rajta, de még egy sokkal gyengébbel is, mert régen is voltak jó játékok... Sokmindenre használható lesz, bár a csuda tudja, mire képes az az integrált videó, nyilván komoly korlátai vannak. Világéletemben volt rendes videokártyám, jobban jártam úgy. Gondolom, ebbe is tehetsz videokátyát később, ha kell (kicsit régen volt dolgom hardverekkel, no)... Ramot azért vennék még bele, igaz, én használok photoshopot meg mindent. Nekem rengeteg éve nincs pénzem a gépemre, aki nálam szegényebb, az csal, de 8 giga ramom azért van (igaz, ma már a szemétből is lehet szerezni, ha megfelelő szeméttelepen dolgozol).

De lehet, hogy a te céljaidnak kevesebb is megfelel.

2017. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!
2017. okt. 10. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!