Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tápegységet vegyem?

Melyik tápegységet vegyem?

Figyelt kérdés
Egy gamer konfigot szeretnék összeállítani és már csak a tápegység kéne. Ezeket néztem ki: FSP hexa+ 500w, FSP hyper 700w, Chieftec Smart 600W. konfigom: alaplap: msi b85m-e45, vga: gtx 980 ti, cpu: i5-4690k, ram: 16gb ddr3 1600mhz, merevlemez: 1db SSD és 1db HDD, 1db optikai meghajtó, ventillátorok: 1db Hyper tx3 evo processzorhűtő, 3db ház ventillátor. Ha valaki meg tudná íri, hogy melyik táp a jobb (ehhez a konfighoz)és a minőségibb azt nagyon megköszönném! :)

2017. szept. 17. 19:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Ezek közül a hyper a legminőségibb, én azt ajánlom, ha csak ez a 3 alternatíva van.
2017. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha újonnan veszed, célszerűbb 7. Genes intel procira építeni, nvidia 10xx-re ddr4-re, ha használtan, akkor korrekt, de a k-s procit nem lehet abban a lapban húzni
2017. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a váalszokat! :) A procimat nem szeretném húzni, nekem jó úgy ahogy van:)
2017. szept. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!