Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani egy...

Hogyan lehet megoldani egy olyan ventilátort, amely időre osztottan be és kikapcsol? [részletek lent. ]

Figyelt kérdés

Na az lenne a lényege ha például felkapcsolom a villanyt, akkor elindul és amíg fel van kapcsolva a villany megy is, de ha lekapcsolom akkor mondjuk 5 perc után kikapcsol.


Vagy csak egyszerűen felkapcsolom, és valamilyen időzítőt a ventilátora amelyen belehet állítani hogy kikapcsoljon X idő múlva.

(Azt tudom hogy vagy olyan ami ilyen :D de nekem olcsón kellene, nem akarok sok pénzt rákölteni...)

Előre is köszönöm a válaszokat. =)


2010. máj. 27. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, a wc szellőztetését oldottam meg így. Egy időrelé van bekötve hozzá. Másfél percre van állítva. Ha valaki tovább időzik, akkor bekapcsolja az elszívóventillátort.
2010. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen... én is odagondoltam.
2010. máj. 27. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!