Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vape-elés nem dohányzó terület...

Vape-elés nem dohányzó területen megengedett?

Figyelt kérdés
Eddig csak nem dohányzó területen szivtam de ma olvastam wikipedia-n hogy 2016 december óta nem számit dohányterméknek... Ezek szerint bárhol engedélyezett a használata?

#törvény #dohányzás #Vape #nemdohányzó terület
2017. szept. 7. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vonatkozik ra, mint a cigire. Ahol azt nem szivhatod, ott ezt sem.
2017. szept. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ufipufi válasza:
Sokkal zavarobb a szaga annak a xarnak mint a ciginek. Ugyhogy zart helyen semmi keppen ne szivd ahol vannak nem dohanyzok. Azt olvastam hogy van legalabb annyi karos hatasa mint a ciginek. En is igy hagytam el a cigit es 1 odo utan mar az a vacak sem kellett.
2017. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Páran, amikor e-cigivel füstöltek az orrom alá és rájukkérdeztem, azt válaszolták, hogy "ez csak vízgőz".

Ha tényleg "csak" vizet töltesz bele, nincs semmi gond.

2017. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nem teljesen igaz a vízgőz kifejezés. Amit beletöltünk az PG (propilén glikol) és VG (glicerin) keveréke (meg nikotin, aki olyat használ). Az egyetlen anyag ami káros lehet ebben az a PG, de az is csak higítatlanul nagy mennyiségben, mivel fagyálló hatása van (a kifújt gőzből ha egy éven keresztül levegő helyett is azt szívod sem lesz annyi hogy bajod legyen). Mellesleg a PG-t a kórházak levegőjében is megtalálni, ugyanis a kórokozókat ott ezzel írtják.
2017. szept. 8. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!