Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem nagyok az elvárásaim,...

Nekem nagyok az elvárásaim, hogy egy webáruházból új terméket kapjak, illetve bármi egyéb esetben felhívjanak?

Figyelt kérdés

Szóval rég óta webáruházból vásárolok. De az utóbbi időben nincs szerencsém.

Az egy dolog, hogy az utóbbi időben kétszer kaptam gyári hibás terméket, ilyen esetben elálltam a megrendeléstől és visszakaptam a pénzem és megrendeltem máshonnan - ok, erről nem a webáruház tehet.


De azzal is volt az utóbbi időben problémám, hogy többször kaptam a legismertebb 2 webáruházból (4 betűs számítástechnikai, 4 betűs mindenes - gondolom tudjátok melyik kettőről van szó) használt terméket.

Jó, a használtat úgy értem, hogy újracsomagolt.

Szóval valaki azt mondta, hogy az miért baj hogy újracsomagolt. Azért mert nem tudom hogy XY hogyan használta, esetleg javított e a termék, stb...


Én elvárom a pénzemért, hogy zsír új terméket kapjak...ha pedig az már újracsomagolt, nem tudnának felhívni, hogy igényt tartok-e rá? Teljesen felesleges egymás idejét rabolni, nekem is sok plusz teher (visszacsomagolni, futárt várni, szabadságom megy el stb...), őnekik is plusz munka.

És amúgy amikor telefonon beszéltem mindkét áruházzal, illetve az email váltás volt, egy "elnézést a kellemetlenségért" mondat nem hangzott el, sem szóban, sem írásban.



2017. aug. 21. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Érthető az elvárásod, a bolt viszont boldogan eladja a visszacsomagolt vackot, ha nem pampogsz, akkor egy balékkal több és minden megy tovább.

És ha nem írod ki az áruház nevét, ami segíthetne a többieknek, akkor felesleges volt ezt kiírni. Mert nem a "jelenség a fontos" hanem a konkrét esetek, amik mögött konkrét emberek állnak.

2017. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az asszony is mindig azután pampog nekem odahaza, hogy vacak árut kapott, és micsoda szr volt a kiszolgálás.
2017. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemcso ***** válasza:

Én vettem már az Emag-tól kétszer is újracsomagolt árut (hdd dokkolót és tabletet), minden probléma nélkül.

Az árunál természetesen fel volt tüntetve az újracsomagolás ténye.

2017. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tessék ki irni a nevét , legalább tudjuk hogy melyiknél érdemesebb jobban figyelni.
2017. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!