Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlotok,...

Milyen tabletet ajánlotok, amivel lehet telefonálni?

Figyelt kérdés

Persze, kapásból 2 olyan kérdést találtam itt gyikon, aminerről szól. De azok régiek, 2012-es meg 2013-mas. Most meg 2017 van. Meg azokra a kérdésekre érkezett válaazt olvasgatva nem nagyon lehet(ett) tablettel telefonálni, de ma már biztos más a helyzet.

Igazából papám könyörög a családnak egy éve hogy kell neki okostelefon, de szemüveggel is nehezen látná az 5-6"-os telefont, ezért úgy döntöttünk, hogy tabletet kell neki venni 7-8"-ban amivel lehet telefonálni, mert azt jobban látja.

A 6" és a fölött látná végülis, de egyik sem normális telefon. Amiben van legalább 2gb ram azok már legalább 60ezer és az is noname márka. 1-1,5gb rammal vannak olcsóbban, de nekem nincs kedvem azt haklgatni, hogy "már megint lefagyott".


2017. aug. 7. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, tablet van és telefon, kettő az egyben nincs.
2017. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig én hallottam, hogy az Asustól is van valami, csak nem jut eszembe micsoda. Amiben van sim sim foglalat és lehet vele telefonálni is.
2017. aug. 7. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az asus padphone, de már nem forgalmazzák, és 70 ezer körüli volt az ára. Azért nem is írtam.
2017. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már kaphatóak 6 inches mobilok is, olyat kell venni
2017. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémmel lehet, mert a tabletem wifivel és SIM kártyával is működik. Ilyet kell venni. Samsung Galaxy A (6), 10-es PC tabletem van.
2017. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!