Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, elindítok egy...

Arra gondoltam, elindítok egy weblapot, leginkább a divatról. Van itt valaki, akit érdekelne?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 14:11
 1/2 Balogh Cinti válasza:
Engem érdekelne az évek 2017 style-ja! Mega többi is!
2017. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy komoly website működtetése nagyon sok idő, energia és pénz is kell hozzá, meddig tudod megengedni magadnak, hogy ezzel töltsd az időd és ne mással - úgy, hogy eleinte biztosan nem fog megtérülni a dolog és hosszabb távon sem biztos, hogy ki fogja termelni a saját költésgeit sem, nemhogy a te megélhetésed. egy weboldal működtetése eleinte mindenképpen többe kerül, mint amennyit termel és hosszú távon sem biztos, hogy sikerül nyereségessé teni. elég sok ilyen oldal létezik már, mivel tudnál kitűnni ezek közül, mivel lenne jobb a tiéd másokénál?

ne vegyék el a kedved ezek a kérdések, de nem árt, ha meg tudod válaszolni. ha csak kedvtelésből csinálod, akkor inkább csak egy blogban gondolkozz. abból is lehhet akár nagyon sikereset is csinálni, de azért nem olyan nagy elkötelezettség és feladat, mint egy komplett website elindítása.

2017. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!