Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó minőségű jack apa/apa...

Jó minőségű jack apa/apa kábelt olcsón?

Figyelt kérdés
Szintetizátort szeretnék összekötni laptoppal. USB hangkártyám már van, összekötő kábelem is van (jack apa/apa) azonban ez a kábel csak 140 Ft volt, és pont olyan is, a felvétel egy kicsit serceg miatta. Szeretnék egy jobb minőségű kábelt venni, viszonylag olcsón (nem sok ezer forintos csúcsminőségűt, mert akkora zenész nem vagyok). Ha valaki tud ilyet, esetleg tapasztalata is van, kérem ossza meg velem!

2017. júl. 6. 23:33
 1/2 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%
Nekem a tesco-s Technika márkájú kábelek jöttek be nagyon. Lehet, hogy nem épp olcsó (meg az ár/érték arányát sem vitatnám), de azt a pár ezer forintot ki lehet bírni, helyben van, és a minőségük nagyon jó. Masszív, jó cuccok. Pl az én jack kábelem mindkét vége aranyozott, kb 2000Ft volt, és szerintem nagyon jó, bár én nem gyártom a zenét, csak hallgatom.. :)
2017. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :-)
2017. júl. 7. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!