Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha letöltök egy betűtípust...

Ha letöltök egy betűtípust egy weboldalról és azt írja hogy "personal usage only", akkor még használhatom wattpad könyv "borítóhoz" vagy bloghoz?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm

2017. jún. 27. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Personal usage azt jelenti, hogy személyes használat. Tehát ha magadnak írod a blogot, vagy a könyvet, akkor használhatod. Ha publikálod, nem.
2017. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont az ilyet szinte senki nem ellenőrzi. Én már tettem ki netre szöveget többször is "personal usage" fontot használva, és senki nem jött az ajtómon dörömbölni.
2017. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a personal az nem azt jelenti, hogy otthon sötétben, zárt ajtók mellett használhatja, hanem azt, hogy nem használhatja fel haszonszerzés céljára.


Van, aki a szabályokat nemcsak akkor tartja be, ha éppen figyelik. :D

2017. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!