Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Cort-g3t...

Mi a véleményetek a Cort-g3t nevű elektromos gitárról?

Figyelt kérdés

13 éves srác vagyok. Nemrég kaptam ezt a gitárt ami szerintem külsőre teljesen rendben van de valahogy úgy érzem hogy nincs meg az az igazi rock hangzása (lehet hogy ez az erősítőtöl függ). Tudom hogy nem egy profi gitár de mivel kezdő vagyok nekem a tanuláshoz megfelel :). Azért érdekelne mit gondoltok róla...

előre is köszönöm


2010. máj. 17. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazi rock hangzás... Nem gitárfüggő. Ha az akusztikusomra rákötök egy MetalZone torzítót, az is olyan lesz...

Szerezz be egy low-end gagyi padlóeffektet, 20 alatt megkapod. Tele lesz öldmeganyádrock presetekkel.

Különben a gitárod felépítése bőven megfelel bármire is kell. Én a nyaki hangszedőt preferálom, de ha nekem is humbuckerem lenne a hídnál, lehet h többet használnám.

Nekem a basszusgitárom Cort, jóféle, megnyugodhatsz.

2010. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!