Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS! A gépen megváltoztattam...

SOS! A gépen megváltoztattam a jelszavam és elfelejtettem, be tudok így lépni?

Figyelt kérdés

Tegnap este (nem túl józanul) a számítógépen beléptem a facebookomba és megváltoztattam a jelszavam. Mára sikerült elfelejtenem a jelszavam, de totálisan. Jelszóemlékeztető nem jó mert azt az email címemet már nem hasznalom vagy 1 éve.

Viszont a régi mobilomon fel van telepítve a messenger és úgy h ne kérjen jelszót fiókváltáskor (azt egy régi profilomhoz is használtam de ez most tárgytalan). Szerintetek azzal be tudok lépni??? Mert ugye elvileg nem kér jelszót. Segítsetek aki esetleg van ilyen tapasztalata mert feleslegesen nem kotrom elő a régi mobilom.


2017. máj. 26. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lopott!

Amúgy a mobilod a legjobb sansz

2017. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem használod egy éve, az e-mail fiókodba még be tudnál lépni. Vagy annak sem tudod a jelszavát?
2017. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Nem nagyon értem. Mi az h nem lopott?

Második: Pontosan ez helyzet, már nem tudom annak se a jelszavát.

2017. máj. 26. 08:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha bárkit érdekel a válasz: nem sikerült a régi trlómról se belépni. Csak tudnám akkor mire jó ez a belépés jelszó kérése nélkül dolog. Semmire.
2017. máj. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!